وقتی که کار زشت این دو زن توسط دوربین مداربسته لو رفت

کار زشت زن

یک خانم معلم در کالیفرنیا سه روز پیش در خرید اینترنتی خود مقداری جنس به صورت آنلاین خرید و روز دریافت کالای خریداری شده جنسی دریافت نکرد، در حالی که فروشندگان تأکید داشتند که اجناس خریداری شده را در منزل تحویل او داده‌اند.

خانم معلم برای بررسی موضوع به پلیس شکایت کرد و مأموران ضمن بازبینی فیلم‌‌های دوربین نظارتی متوجه شدند که دو زن اجناس خریداری شده را در روز روشن از مقابل خانه معلم جوان دزدیده‌اند.
فیلم‌‌های نظارتی نشان می‌دهد که یکی از زنان دزد در حال برداشتن اجناس بوده و دیگری یک وسیله نقلیه برای بردن اجناس تهیه کرده و پس از جمع‌آوری اجناس آنها را به سرقت برده‌اند.
آمار‌های پلیس نشان می‌دهد طی سال‌‌های اخیر خرید‌های آنلاین و اینترنتی، شرایط مناسبی را برای دزدان فرصت طلب به وجود آورده تا بتوانند براحتی اقدام به سرقت کنند.
در خرید‌های اینترنتی معمولاً شرکت فروشنده، جنس را در منزل خریدار تحویل می‌دهد و در صورت نبود صاحبخانه آن را پشت در می‌گذارد و دزدان نیز می‌توانند در صورت نبود صاحبخانه اجناس خریداری شده را به سرقت ببرند.

منبع : جام نیوز

2 دیدگاه در “وقتی که کار زشت این دو زن توسط دوربین مداربسته لو رفت”

  1. با عرض سلام،شما کد لینکباکس پاکی ها رو حذف کردید،البته میل خودتونه اگه مایل به ادامه همکاری دارید که می تونید از طریق صفحه ی زیر کد لینکباکس رو دوباره دریافت کنید و در وبسایتتون قرار بدید و اگه هم مایل به همکاری نیستید از طریق آدرس زیر بهم اطلاع بدید تالینکهای قبلی ارسال شده ی شما رو از لینکباکس حذف کنم(لینکهای قبلی ارسالی شما رو هنوز حذف نکردم لطفا اگه مایل به همکاری نیستید بهم اطلاع بدید.)
    صفحه ی دریافت کدلینکباکس در صورت تمایل به ادامه همکاری : http://box.pakiha.ir/source.php

    صفحه ی تماس : http://box.pakiha.ir/contactus.php

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.