واکنش خانم گزارشگر به تصادف نامزدش در فرمول ۱

به نقل از پرداد : “نیکول شرزینگر” گزارشگر مسابقات فرمول ۱ بلژیک شاهد تصادف نامزد معروفش “لوئیز همیلتون”بود. این تصادف شدید درست لحظاتی بعد از شروع مسابقه رخ داد که خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشت.
“همیلتون” راننده گروه مک لارن درست در لحظات آغازین مسابقه در اولین پیچ مسیر دچار سانحه شد در این تصادف شدید ۴ خودروی دیگر نیز حضور داشتند.
“نیکول شرزینگر” که سابقا جز هیات داوران مسابقه “ایکس فاکتور” شبکه “ای بی سی ” امریکا نیز بوده است با وحشت و نگرانی شاهد بود که ماشین نامزدش در هوا معلق و به قطعات ریزی تقسیم شد. نگرانی کاملا در چشمان این خواننده ۳۴ ساله موج میزد تا اینکه تصاویر نشان داد نامزد او صحیح و سلامت از میان قطعات خرد شده خودروها در حال عبور است و در این صحنه بود که خانم گزارشگر با خوشحالی نفس راحتی کشید.
در این مسابقه هم تیمی  همیلتون ۲۷ ساله موفق شد برنده این رقابت باشد و همین امر باعث خوشحالی این زوج علیرغم تصادف شدید گشت.
این زوج رابطه نزدیک و خوبی با هم دارند و “شرزینگر” برای حمایت از نامزدش همراه او به بلژیک سفر کرده و به صورت افتخاری این مسابقه را گزارش کرد . همیلتون گفته قصد دارد به زودی در مسابقات مونزا ایتالیا شرکت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.